Kontakta oss

Pancomp International är beläget i Oulu Technopolis, Finland, vilket är ett av de mest respekterade teknikcentren i världen.

I området finns hundratals IKT-företag – Pancomp inkluderat – samt omkring 10 000 IKT-specialister som i tätt samarbete med varandra utvecklar unika kommunikations- och mjukvaruprodukter för den globala marknaden. För ytterligare information om Pancomp kan du skicka en kontaktbegäran till info@nullpancomp.com eller klicka här för att komma åt kontaktformuläret.

Headquarters

Pancomp Huvudkontoret finns i Uleåborg.

Pancomp International
Teknologiantie 5
FI-90590 Oulu, FINLAND

T. + 358 45 232 0000
sales@pancomp.com

Sales

Jan Mäkelä

Sales Director
T. +358 40 772 2722
jan.makela@pancomp.com

German office

Pancomp Deutschland

T. +49 (0)511 3596 433
DEsales@pancomp.com

US office

Pancomp North America

T. +358 40 7722 722
USsales@pancomp.com

Danish office

Pancomp Danmark Aps

T. +45 32 47 32 43
M. +45 20 20 90 92
DKsales@pancomp.com

UK office

Pancomp UK

T. +358 40 772 2722
sales@pancomp.com

Netherlands office

Pancomp Netherlands

T. +358 40 772 2722
NLsales@pancomp.com

Swedish office

Pancomp Sverige

T.+46 21 14 40 06
M. +46 73 919 24 14
SEsales@pancomp.com

South African office

Pancomp South Africa

T. +358 40 772 2722
RSAsales@pancomp.com

Belgian office

Pancomp Belgium

T. +358 40 772 2722
BEsales@pancomp.com

Vårt team

Försäljningsdirektör Jan Mäkelä är din första kontakt till att säkra din plats före konkurrenterna och att garantera transparens i dina serviceprocesser.

Kontakta Jan idag!

Kontakta oss idag för att få veta mer om Pancomp lösningar.

Säkerställ din plats i morgondagens tävling!