Yhteystiedot

Pancomp International Oy:n toimisto sijaitsee Oulussa Technopoliksessa, yhdessä arvostetuimpia teknologiakeskuksia.

Alueella on runsaasti mobiiliteknologian, teknisten innovaatioiden sekä palvelujen ja kaupan yrityksiä kehitysympäristössä, joka kasvaa ja kansainvälistyy voimakkaasti. Pancomp tekee alueen yhteistyökumppaneidensa kanssa tiivistä yhteistyötä kehittäen uniikkeja ratkaisuja globaaleille markkinoille. Lisätietoa saat halutessasi lähettämällä yhteydenottopyynnön osoitteeseen info@nullpancomp.com tai yhteydenottolomakkeen kautta.

Headquarters

Pancompin HQ sijaitsee Oulussa.

Pancomp International
Teknologiantie 5
FI-90590 Oulu, FINLAND

T. + 358 45 232 0000
sales@pancomp.com

Sales

Jan Mäkelä

Sales Director
T. +358 40 772 2722
jan.makela@pancomp.com

German office

Pancomp Deutschland

T. +49 (0)511 3596 433
DEsales@pancomp.com

US office

Pancomp North America

T. +358 40 7722 722
USsales@pancomp.com

Danish office

Pancomp Danmark Aps

T. +45 32 47 32 43
M. +45 20 20 90 92
DKsales@pancomp.com

UK office

Pancomp UK

T. +358 40 7722 722
sales@pancomp.com

Netherlands office

Pancomp Netherlands

T. +358 40 7722 722
NLsales@pancomp.com

Swedish office

Pancomp Sverige

T.+46 21 14 40 06
M. +46 73 919 24 14
SEsales@pancomp.com

South African office

Pancomp South Africa

T. +358 40 7722 722
RSAsales@pancomp.com

Belgian office

Pancomp Belgium

T. +358 40 7722 722
BEsales@pancomp.com

Pancomp yhteyshenkilösi

Sales Director, Jan Mäkelä on yhteyshenkilösi ja auttaa varmistamaan kilpailukykyisyytesi sekä palveluprosessiesi läpinäkyvyyden.

Ota yhteyttä Janiin jo tänään!

Ota yhteyttä tänään kuullaksesi lisää miten Pancomp ratkaisut voivat auttaa sinua ja yritystäsi.

Varmista kilpailukykysi tulevaisuudessa!